cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W listopadowym „Naszym Kolporterze”

„Czytam, więc jestem” – to tytuł głównego artykułu w najnowszym „Naszym Kolporterze” – listopadowy numer jest już dostępny. Z powodu pandemii koronawirusa gospodarka na całym świecie wyhamowała i to praktycznie we wszystkich obszarach. Wiele jednak wskazuje na to, że – mimo wyjątkowo niesprzyjających okoliczności – czytelnictwo prasy i książek w Polsce ma wreszcie szansę się odbudować. Czytamy nieco więcej, jesteśmy także bardziej skłonni płacić za treści.

W listopadowym wydaniu numerze polecamy także do przeczytania:

„Reporterzy niezłomni” – Co roku w różnych rejonach świata dziennikarze, wykonując swoją pracę, giną w dramatycznych okolicznościach. Są ofiarami wojen, mafijnych egzekucji, morderstw na zlecenie. To najczęściej odważni, bezkompromisowi ludzie, walczący o prawdę.

„Trudny czas dla dziennikarzy” – Zagrożenie zdrowia, obawa o utratę pracy, szerzące się masowo fake newsy – to tylko niektóre problemów, z jakimi zmagają się w czasie pandemii dziennikarze na całym świecie.

 „Ćwierć wieku ‘Naszego Kolportera’” – Historia branżowego miesięcznika „Nasz Kolporter” ma już 25 lat. Dokładnie w listopadzie 1995 roku prezes Krzysztof Klicki wraz z redakcją pisma wypuścili w świat pierwszy numer..

„Medialny sukces Igi Świątek” – W dwa tygodnie, od 4 października, kiedy Iga Świątek zakwalifikowała się do ćwierćfinałów French Open 2020, a następnie zwyciężyła w finale, we wszystkich mediach na jej temat pojawiło się ponad 70 tys. publikacji.

„Lubię wyzwania” – rozmowa z aktorką Małgorzatą Kożuchowską o jej najnowszych rolach filmowych.

Ponadto:

Statystyki, historia prasa, horoskop, krzyżówka, quiz, porady psychologa i dobre do czytania.

Zapraszamy do lektury!