cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Grudniowy „Nasz Kolporter” już dostępny!

Fake newsy, czyli fałszywe informacje, w znacznym stopniu zdemolowały komunikację medialną w 2020 roku. Najbardziej odporna na nie okazała się tradycyjna prasa, choć redaktorzy i dziennikarze musieli włożyć dużo pracy, by weryfikować całą masę pojawiających się każdego dnia newsów. To główny temat grudniowego numeru „Naszego Kolportera”. Wydanie jest już dostępne.

Zbliża Boże Narodzenie, więc drugim wiodącym tematem są Święta w prasie. Grudzień jest wyjątkowym czytelniczo miesiącem z co najmniej dwóch powodów. Z jednej strony okres prezentowy sprzyja sprzedaży książek. Z drugiej – większa ilość wolnego czasu zachęca do lektury gazet czy czasopism.

W grudniowym wydaniu polecamy także  następujące teksty:

„Wyrabiajmy nawyk czytania!” – Rozmowa z Iwoną Tessarowicz, Managing Director Magazines wydawnictwa Egmont Polska.

„I  Love Kolporter” – Z czym kojarzy się Kolporter jego pracownikom? Jakie refleksje dotyczące pracy im się nasuwają? Redakcja zapytała o to zarówno tych, którzy z firmą są niemalże od początku jej istnienia, jak i tych, którzy niedawno zaczęli pracę.

„Gazeta z własnym hymnem” – Francuskojęzyczny dziennik „La Libre Belgique” („Wolna Belgia”) to chyba jedyna gazeta na świecie, która może się pochwalić własnym hymnem.

„Życie potrafi zaskoczyć” – wywiad z aktorką Magdaleną Popławską.

Ponadto:

Zagadka kryminalna, statystyki, horoskop, krzyżówka, quiz świąteczny i porady psychologa.