cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” z dodatkiem dla dzieci

„Nasz Kolporter dzieciom” – to specjalny dodatek z kolorowankami, łamigłówkami i zagadkami, który znalazł się w najnowszym, czerwcowym numerze „Naszego Kolporter”. Dzieciom, a dokładniej prasie dziecięcej poświęcony jest też główny artykuł czerwcowego wydania. Prasa dziecięca wyjątkowo bogaty segment rynku prasowego. Regularnie ukazują się dziesiątki różnego rodzaju czasopism, książeczek, kolekcji, wydań specjalnych, produktów okołoprasowych przeznaczonych dla najmłodszych czytelników.

Polecamy również do przeczytania:

„Komiks wiecznie żywy” – Niektórzy uważają, że powstał na długo przed pierwszą gazetą. Ale jego prawdziwy rozwój jest bardzo mocno związany z rozwojem prasy. Dziś stał się niezależną kategorią wydawniczą, a polskie komiksy przeżywają swój renesans..

„Upadek ze szczytu” – W cyklu „Historia prasy” redakcja pisze o cenionym niegdyś amerykańskim korespondencie zagranicznym, który był na medialnym szczycie, a obecnie najbardziej jest znany ze swojego zawodowego upadku.

Patrzę na świat pozytywnie” – Pięćdziesiąt lat w zawodzie, czterdzieści w małżeństwie, dwoje dzieci, pięcioro wnucząt – to dla Zbigniewa Buczkowskiego, którego widzowie mogą oglądać w „Lombardzie. Życiu pod zastaw” oraz w „Barwach szczęścia”, sukces.

Ponadto: aktualności, horoskop, dobre do czytania, porady psychologa, porady prawne oraz krzyżówka.

Udanej lektury!