cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” – wydanie na święta

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, co widać również po wydaniach gazet i czasopism, które ukazują się z okazji świąt. To okres, w którym Polacy poświęcają na czytanie więcej czasu niż zazwyczaj, dlatego wiele redakcji już w październiku zaczyna przygotowywać specjalne, świąteczne wydania. Są to przede wszystkim poradniki, dodatki i numery specjalne. Niektóre trafiły na rynek na początku listopada, tak, aby czytelnicy mieli możliwość skorzystać ze świątecznych porad. O tym wszystkim można przeczytać w artykule „Święta sprzyjają czytaniu”.

W grudniowym wydaniu firmowego miesięcznika polecamy również:

„30 lat Burdy” – „Burda” towarzyszy Polkom już od 30 lat. Niezmiennie prezentuje na swoich łamach najnowsze trendy i przekłada je na praktyczne wykroje.

„Moc życzeń” – Przy wigilijnym stole wymieniamy się życzeniami z najbliższymi, ale już przed 24 grudnia składamy życzenia przyjaciołom, znajomym, koleżankom i kolegom z pracy, współpracownikom, kontrahentom. W tym wyjątkowym czasie stajemy się dla siebie wzajemnie bardziej bliscy i ważni – właśnie m.in. dzięki wzajemnym życzeniom.

„To była intensywna podróż” – Choć w serialu „Kuchnia” gra menadżerkę restauracji, prywatnie nie lubi gotować. Za to przyrządzane przez Marię Dębską role są znakomite, po prostu palce lizać. Mistrzostwo osiągnęła zwłaszcza w roli Kaliny Jędrusik, co doceniło jury festiwalu filmowego w Gdyni.

„Muzyka, polityka i słynne okładki” – Magazyn „Rolling Stone” to chyba najbardziej znane czasopismo poświęcone muzyce popularnej i nie tylko jej. Amerykański magazyn zyskał status kultowego m.in. za sprawą okładek, nierzadko prowokacyjnych.

W najnowszym numerze ponadto: nowości z rynku prasowego, prasa na świecie, quiz zimowy, horoskop, dobre do czytania, porady psychologa, porady prawne oraz krzyżówka.

Udanej lektury!