cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” – wydanie lutowe

W najnowszym, lutowym numerze „Naszego Kolportera”, redakcja przygląda się pozytywnemu trendowi czytelniczemu, czyli wzrostowi czytelnictwa książek w Polsce. Czy wpływ na to miało upowszechnienie dostępności książek? A może na rynek pozytywnie zadziałały kolekcje, które regularnie przygotowują wydawcy prasy? Więcej w artykule „Książka na wyciągnięcie ręki”, który jest głównym tematem w tym numerze „Naszego Kolportera”.

W najnowszym wydaniu polecamy także do przeczytania m.in.:

Jesteśmy blisko naszych Czytelniczek” – Rozmowa z Joanną Kadej-Krzyczkowską, redaktor naczelną tygodnika „100 Rad” oraz Katarzyną Kosek-Jakubowską z Wydawnictwa Bauer.

Słowa pełne emocji ” – „Koronawirus” jest najbardziej znienawidzonym słowem przez polskich obywateli w ubiegłym roku.

 „W imię prawdy” – Według raportu Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy (IFJ) w 2021 roku 45 dziennikarzy i pracowników mediów zostało zamordowanych w związku ze swoją pracą. Zatrzymanych i uwięzionych w różnych rejonach świata zostało aż 488 pracowników mediów.

„Życie i śmierć magnata prasowego” – Ucieczka przed nazistowską okupacją, wielka kariera biznesowa i polityczna, podejrzenia o szpiegostwo i oszustwa finansowe, wreszcie śmierć w niejasnych okolicznościach – tak pokrótce można by opisać biografię Roberta Maxwella.

Poznałem smak porażki i zwycięstwa” – Aktor i piosenkarz Michał Milowicz świętował niedawno 50 urodziny.

W lutowym numerze ponadto: nowości z rynku prasowego, prasa na świecie, quiz dla omnibusów, horoskop, statystyki prasowe i handlowe, porady psychologa, porady prawne oraz krzyżówka.

Udanej lektury!