cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” o ratowaniu środowiska

„Prasa ratuje Ziemię” – to tytuł głównego artykułu w listopadowym wydaniu „Naszego Kolportera”. W prasie wśród wielu ważnych tematów od lat na plan pierwszy wybija się postępująca coraz szybciej degradacja środowiska. Do ratowania planety muszą się zaangażować wszyscy, możliwie jak najszybciej, póki jest jeszcze co ratować. Niezbędna jest maksymalnie szeroka i pogłębiona edukacja ekologiczna. Prasa na całym świecie, również w Polsce, wspiera ten proces.

W  listopadowym wydaniu polecamy również poniższe teksty:

Nasi najlepsi przyjaciele” – W naszych domach mieszka ok. 21 milionów zwierząt – głównie psów i kotów. Świeżo upieczeni posiadacze domowego pupila bardzo często potrzebują porad. Z pomocą przychodzi prasa – nie tylko poradnikowa.

„Przesłanie z Ukrainy” – Przemówienia Wołodymyra Zełenskiego zebrane w tomie „Przesłanie z Ukrainy” ukażą się w Polsce na początku 2023 r. nakładem Wydawnictwa Agora.

„’Tina’ ma 30 lat!” – „Tina” pojawiła się w polskich kioskach we wrześniu 1992 roku – początkowo jako miesięcznik. Jej popularność jednak rosła w ekspresowym tempie.

„Party Fashion Night – najgorętszy modowy wieczór” – Wybitni projektanci i ich wspaniałe muzy zaprezentowali się podczas Party Fashion Night – jednego z najważniejszych wydarzeń modowych w Polsce. organizatorem imprezy było wydawnictwo Burda Media Polska.

W listopadowym numerze do przeczytania ponadto: nowości z rynku prasowego, prasa na świecie, historia prasy, horoskop, quiz alfabetyczny, porady psychologa oraz krzyżówka.

Przyjemnej lektury!