cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W „Naszym Kolporterze” smaki jesieni i porady zdrowotne

Polacy mają sporo problemów ze zdrowiem. Są one wprost proporcjonalne do problemów służby zdrowia, ale także pewnych niezbyt zdrowych nawyków, które – co tu kryć – ma większość z nas. Ponad 50 procent Polaków ma dietę zbyt ubogą w warzywa i owoce, a 16 procent praktycznie nie jada ich wcale. W efekcie zmagamy się m.in. z nadwagą, chorobami układu trawiennego, kardiologicznymi, ortopedycznymi itd. Lista dolegliwości, na które bezpośredni wpływ ma nasza dieta, jest bardzo długa. We wrześniu  tytuły poradnikowe prześcigają się w dostarczaniu czytelniczkom i czytelnikom całej masy zdrowych przepisów, zaleceń, diet itp. O tym traktuje artykuł „Smaki jesieni”, który jest tematem numeru wrześniowego wydania „Naszego Kolportera”.

Polecamy także artykuły:

„Uciec przed grypą” – Profilaktyka grypowa – zarówno medyczna, jak i ta domowa – jest niezwykle ważna. Czytelnicy prasy zaczynają więc jesienią szukać porad, jak skutecznie uciec przed grypą.

„Prasa dla przedszkolaka” – Według GUS ponad 1,5 miliona Polaków to przedszkolaki. Ta pokaźna grupa małych obywateli ma swoje święto – 20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Przedszkolaki mają oczywiście również swoje czasopisma, które zarówno bawią, jak i uczą.

„Pięć lat jak jeden dzień” ­– Pięć lat temu powstał jeden z najlepszych na rynku magazynów, który traktuje człowieka holistycznie. O tym, jak udało się stworzyć taki magazyn, czego jest on częścią i jakie są plany rozwoju pisma, „NK” rozmawia dzisiaj z redaktorem naczelnym magazynu „Natura&Zdrowie”, Arkadiuszem Wrzosem.

„Najbardziej znana dziennikarka” – Oriana Fallaci u jednych wzbudzała zachwyt, inni jej nienawidzili, co nie zmienia faktu, że uchodziła za najwybitniejsza dziennikarkę prasową XX wieku. Sławę przyniosły jej wywiady, jakie przeprowadziła z największymi tego świata, począwszy od ajatollaha Chomeiniego, a na aktorze Seanie Connerym skończywszy..

W najnowszym numerze ponadto: nowości prasowe, statystyki prasowe i handlowe, krzyżówka, psycholog radzi, gwiazda numeru, quiz szkolny oraz horoskop.