cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” i prasa na święta

Przed nami okres przedświąteczny, czyli czas wzmożonych przygotowań – zakupów, sprzątania, dekorowania, gotowania, pieczenia. Często problemy pojawiają się już na etapie planowania – co kupić, co przygotować, jakie ciasto, jakie prezenty, jak się ubrać? Warto wtedy sięgnąć po prasę poradnikową, w której zawsze znajdziemy dobre rady i ciekawe przepisy. Dodatkowo wydania grudniowe czasopism mają zawsze szczególny charakter, uwzględniający szczególny czas świąt Bożego Narodzenia. O tej specjalnej ofercie rynku prasowego można przeczytać w artykule „Święta z prasą”, który jest tematem grudniowego numeru.

W grudniowym wydaniu polecamy także artykuły:

„Krzyżówka dla każdego” – Gdy 110 lat temu na łamach „New York World” ukazała się literowa łamigłówka w kształcie rombu, nikt nie przypuszczał, że oto powstaje właśnie nowa jakość w prasowych działach rozrywki i zagadek.

 „’FAKT’ – dla Was. Od 20 lat” – Gazeta „FAKT” ma już 20 lat. Od momentu pierwszego wydania, które ukazało się 22 października 2003 roku, „FAKT” stał się nieodłącznym elementem codzienności milionów Polaków.

„’Gazeta Wyborcza’ liderem cytowań” ­– Wrześniowy ranking najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce otwiera „Gazeta Wyborcza”. Według Instytutu Monitorowania Mediów (IMM) na ten dziennik inne media powoływały się blisko 4,2 tys. razy.

„To była ogromna przygoda” – Małgorzatę Pieczyńską od lat możemy oglądać w serialu „M jak miłość”, w którym występuje w roli Aleksandry. Choć aktorka na co dzień mieszka w Szwecji, nie rezygnuje z pracy w Polsce i chętnie angażuje się w nowe projekty.

W grudniowym numerze ponadto: nowości prasowe, statystyki prasowe i handlowe, krzyżówka, psycholog radzi, historia prasy, quiz mikołajkowy oraz horoskop.

Miłej lektury!