cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nowa odsłona „Czterech Kątów”

cztery katy 11 2013
Ukazało się nowe, listopadowe wydanie „Czterech Kątów”. Magazyn w odmienionej formule przedstawia jeszcze więcej ciekawych porad i inspiracji związanych z urządzaniem wnętrz.
– „Cztery Kąty” w nowej odsłonie to magazyn dla wszystkich osób szukających porad i inspiracji, dzięki którym nawet mała zmiana w mieszkaniu pozwoli osiągnąć wielki efekt. Będziemy przygotowywać dla nich jeszcze więcej porad – także multimedialnych – i zachęcać do upiększania swojego otoczenia – mówi Iwona Kmita, redaktor naczelna miesięcznika „Cztery Kąty”. – Nasze działania są odpowiedzią na potrzeby czytelników i jestem przekonana, że dzięki nim umocnimy swoją pozycję najpopularniejszego pisma o wnętrzach w Polsce.
W każdym nowym numerze „Czterech Kątów” czytelnicy znajdą wiele zdjęć polskich mieszkań i domów, porad eksperckich oraz pomysłów na metamorfozy tanim kosztem, a także projekty „zrób to sam”. Pojawią się także nowe rubryki: „Wademekum” – wyczerpująca prezentacja z poradami, której tematem w listopadzie jest oświetlenie mieszkania, „Hobby, sposób na życie” – artykuły o ludziach z pasją i ich mieszkaniach, które odzwierciedlają te zainteresowania, a także „Zwierzę w domu” – z podpowiedziami, jak urządzić miejsce dla swojego pupila. W listopadowym numerze znalazły się porady dla miłośników kotów, a także konkurs z nagrodami.
Dodatkowe materiały multimedialne, wzbogacające treści prezentowane na łamach „Czterech Kątów”, można oglądać na smartfonach dzięki bezpłatnej aplikacji Viuu. Wystarczy zeskanować za jej pomocą stronę oznaczoną ikoną Viuu i odtwarzać nagrania, np. film, jak urządzano mieszkanie prezentowane na okładce.
Magazyn wydawany jest w odświeżonej, nowoczesnej szacie graficznej. Zmiany w numerze odzwierciedla już okładka z większym zdjęciem i zmienioną winietą.
Głównym tematem listopadowego wydania magazynu jest łazienka ze schowkami; w numerze można też znaleźć m.in. pomysły na zagospodarowanie kuchennej wyspy oraz poradnik, jak wybrać najlepszą lodówkę.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz