cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Wysokie Obcasy Extra” jako miesięcznik

wysokie oe 2 2014
W czwartek, 13 lutego br. „Wysokie Obcasy Extra” po raz pierwszy ukażą się na rynku jako miesięcznik. Rozpocznie się też wizerunkowa kampania promocyjna magazynu pod hasłem „Wysokie Obcasy Extra – miesięcznik do czytania”.
–  „Wysokie Obcasy Extra” od swoich pierwszych numerów cieszą się dużym zainteresowaniem czytelników i zaufaniem reklamodawców – świadczą o tym dobre wyniki sprzedaży i czytelnictwa. Jednocześnie magazyn stanowi atrakcyjną i wyjątkową ofertę w segmencie luksusowych pism dla kobiet, co podkreślamy w nowej kampanii wizerunkowej. Znaleźliśmy swój kawałek rynku i czytelniczego, i reklamowego – dlatego zdecydowaliśmy się na wydawanie „Wysokich Obcasów Extra” jako miesięcznika – mówi Agnieszka Rożewska, wydawca magazynu.
W najnowszym, marcowym numerze „Wysokich Obcasów Extra” czytelnicy znajdą m.in.: wywiad z Karoliną Korwin Piotrowską, która zdradza, dlaczego polscy celebryci jej nienawidzą i kim według niej jest prawdziwa gwiazda. Ponadto Maja Ostaszewska opowiada o tym, jak ją wychowano i dlaczego nie musi być dziś awangardowa, Elisabeth von Kuster opisuje przeprowadzkę z kawalerki w Berlinie do pałacu w Łomnicy i spojrzeniu Niemki na Polskę, a Grażyna Plebanek dzieli się zebranymi spostrzeżeniami z badań nad uśmiechem prowadzonych w różnych częściach świata. W wydaniu ukażą się też artykuł o asertywności, przepisy na walentynkowe potrawy i przegląd najseksowniejszych samochodów na randkę.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz