cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Wysokie Obcasy Extra” z „Papuszą”

woextra 4 2014
Kwietniowe wydanie magazynu „Wysokie Obcasy Extra”, które ukaże 20 marca br., można kupić z obsypanym nagrodami filmem na DVD – „Papuszą” duetu reżyserskiego Joanna Kos-Krauze i Krzysztof Krauze.
W nowym numerze „Wysokich Obcasów Extra” znalazły się m.in. wywiad z Dorotą Miśkiewicz, która opowiada o swoim koncertowym życiu, śpiewaniu w chórkach i tym, że nazwisko czasem pomaga; rozmowa z Kamilem Sipowiczem o Korze, psychodelicznej rodzinie, którą razem tworzą i historii polskich hipisów, a także wspomnienia filozofa Jana Hartmana w cyklu „Jak mnie wychowano”.
Czytelnicy dowiedzą się też z magazynu, czy inteligentni żyją dłużej, ile kosztuje podróż dookoła świata, czego żałuje bibliotekarka z Brukseli, czy da się ustalić algorytm miłości, jak się żyje w Fukushimie po katastrofie oraz czy psychoterapia to szachrajstwo.
Kwietniowe wydanie pisma zawiera także 100 kuponów rabatowych do wykorzystania w sklepach internetowych i stacjonarnych w całej Polsce. Dzięki nim czytelnicy „Wysokich Obcasów Extra” w dniach 5 i 6 kwietnia br. będą mogli zrobić wiosenne zakupy ze zniżką nawet do 50%.
Nowy numer „Wysokich Obcasów Extra” ukaże się w cenie 7,99 zł. Miesięcznik będzie można kupić też w wersji z płytą DVD z filmem „Papusza” w cenie 29,99 zł.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz