cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Komputer Świat” z płytą „Bezpieczeństwo – Podaj dalej!”

komputer swiat plyta
W sierpniowym wydaniu magazynu „Komputer Świat” (Ringier Axel Springer Polska) znajduje się płyta, która zawiera zestaw narzędzi umożliwiających skuteczne zabezpieczenie komputera przed wirusami. W ten sposób redakcja magazynu rozpoczęła kampanię uświadamiającą na temat tzw. odporności zbiorowej.
Na płycie dołączonej do najnowszego wydania „Komputer Świata” znajduje się pełna wersja solidnego programu zabezpieczającego – Pakiet G Data Internet Security – oraz zestaw kilku aplikacji wspomagających ochronę komputera. Program antywirusowy jest udostępniony dla wszystkich bezpłatnie na okres trzech miesięcy, zaś stali czytelnicy magazynu będą mogli z niego korzystać za darmo przez rok. Dodatkowo redakcja zachęca swoich czytelników do aktywnego dzielenia się wiedzą i oprogramowaniem antywirusowym zawartym na płycie ze swoim otoczeniem.
Oprócz płyty w magazynie znalazł się 12-stronicowy artykuł zawierający przydatne informacje na temat bezpieczeństwa komputerów. Materiał w postaci PDF jest również zamieszczony na płycie z antywirusem, aby mógł z nim zapoznać się każdy, do kogo trafi sam krążek.
Płyta „Bezpieczeństwo. Podaj dalej!” jest dostępna wraz z sierpniowym wydaniem magazynu „Komputer Świat” w cenie 9,90 zł

Dodaj komentarz