cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Saloniki Kolportera w aplikacji mobilnej

Lokalizacje blisko 1000 saloników i salonów prasowych Kolportera są widoczne w aplikacji „Where is 24?”. To wynik nawiązania współpracy pomiędzy firmami Kolporter i Where is 24 sp. z o.o.
„Where is 24?” to aplikacją mobilna pozwalającą w intuicyjny sposób wyszukać punkty handlowe i usługowe znajdujące się w najbliższym otoczeniu użytkownika jak i te położone w znacznej odległości, na terenie całej Polski. – Naszym celem było zgromadzenie informacji o miejscach przydatnych kierowcom, turystom, osobom lubiącym dobrze zjeść czy chcącym ciekawie spędzić czas. „Where is 24?” zawiera także adresy placówek potrzebnych w nagłych przypadkach, np. szpitali, klinik weterynaryjnych, warsztatów samochodowych czy firm posiadających lawety. W aplikacji znajdują się też numery telefonów do fachowców, którzy są najbliżej nas – mówi Mariusz Mikołajczak, prezes  Where is 24 sp. z o.o.
Obecnie baza zawiera 200 tysięcy punktów, które zostały podzielone na 20 kategorii: medyczne, apteka, weterynarz, fachowiec, sklep 24/7, spożywczy, kiosk, kwiaciarnia, street food, restauracja, pub, taxi, laweta, mechanik, parking/paliwa, myjnia, punkt GSM, rozrywka, bankomat, inne. – W „Where is 24?” znajdują się informacje o około tysiącu naszych saloników i salonów prasowych. Oprócz dokładnej lokalizacji, która oparta jest na współrzędnych geograficznych, osoba korzystająca z aplikacji może sprawdzić w jakich godzinach placówka jest otwarta oraz jaki asortyment oferuje. Oprócz tego informujemy, w którym z punktów jest kolektura Lotto, bilety podróżne e-podróżnik czy bilety na imprezy masowe, np. mecze piłkarskie. Uważamy tę aplikację za bardzo przydatną. Z doświadczenia wiemy, że niekiedy nasi klienci szukają saloniku z kolekturą czy takiego, w którym mogą kupić bilet kolejowy i mają problem z szybkim zlokalizowaniem. Współpraca z „Where is 24?” to wyjście naprzeciw nowym oczekiwaniom klientów – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.
Korzystając z aplikacji nie tylko znajdziemy interesujący nas punkt, ale także wyznaczymy do niego trasę. Aplikację można pobrać z Google Play. Za kilka dni będzie dostępna w App Store.

Dodaj komentarz