cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W sierpniowym „Naszym Kolporterze”

Można już czytać najnowsze wydanie „Naszego Kolportera” – sierpniowy numer firmowego miesięcznika trafia właśnie do rąk Czytelników.W numerze m.in.:

„Biznes lubi czytać” – stosunkowo młodzi, dobrze wykształceni, ambitni, kreatywni i gotowi do podejmowania ryzyka – przedsiębiorcy,  osoby rozwijające własny biznes i zatrudniające pracowników. Jak na ich aktywność wpłynęła pandemia? Jaki mają wpływ na rynek prasowy? Odpowiedzi na te i inne pytania próbowali znaleźć eksperci z Polskich Badań Czytelnictwa.

„Prasa uczy, jak pływać w gospodarczym oceanie” – dziś praktycznie wszystkie tytuły ogólnopolskie mają swoje działy poświęcone gospodarce. Ta tematyka ma swoje stałe miejsce w dziennikach i tygodnikach.

„Siła dojrzałego lidera” – W 2010 r., czyli dokładnie 20 lat po założeniu firmy przez Krzysztofa Klickiego, Kolporter miał już mocną pozycję niekwestionowanego lidera rynku dystrybucji prasy.

„We wszystkim trzeba znaleźć równowagę” – Dorota Gardias zwolniła tempo. Dziennikarka jeszcze bardziej zaczęła doceniać spokój i przyrodę oraz czas spędzany z córką. Mimo ciężkich dni cieszy się, że nadal ma pracę i może wykonywać zawód, który kocha.

Ponadto:

Statystki CMR, horoskop, krzyżówka, quiz wakacyjny, historia prasy, dobre do czytania.

Zapraszamy do lektury!