cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów
hanna mazurkiewicz_NK

13 milionów zł za „szóstkę”!

Kolejny salonik prasowy Kolportera okazał się szczęśliwy dla grających w Lotto – tym razem był to salonik przy ul. Kolberga 11 w Sopocie. Gracz, który 10 marca br. kupił tutaj trzy zakłady wybierając metodę „chybił trafił”, wygrał aż 13 milionów złotych! Była to jedna z trzech głównych wygranych Lotto, jakie padły tego dnia w Polsce.

hanna mazurkiewicz_NK
W sopockim saloniku sprzedawczynią jest Hanna Mazurkiewicz (Fot. Robert Bieszk)

– Nie wiemy, kto wygrał tak dużą kwotę, ale cieszymy się, że szczęśliwy zakład obstawił właśnie u nas – mówi Agata Fronczak, partnerka Kolportera prowadząca salonik w Sopocie. – Kolekturę mamy od wielu lat, lecz teraz liczmy, że grających będzie jeszcze więcej, tym bardziej że Lotto zawiesiło u nas plakat informujący o głównej wygranej w naszym saloniku.
Jak dotychczas, wygrana w Sopocie była najwyższą, jaką uzyskano grając w kolekturach znajdujących się w salonikach Kolportera. W styczniu ub. r. szczęśliwy gracz za trafne skreślenie sześciu liczb w saloniku w Sandomierzu otrzymał 2,7 mln zł. Szczęście przyniósł też salonik w Bełżycach, gdzie w marcu 2011 r. jeden z graczy trafił „szóstkę” wartą 2,9 mln zł.
(GK)

Dodaj komentarz