cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Dobre Wnętrze” z nową okładką i ceną


Miesięcznik „Dobre Wnętrze” zaczyna świętować 15. urodziny. Wrześniowy numer (na rynku od 16 sierpnia br.) ma zmienioną okładkę, wzbogaconą zawartość oraz zwiększoną objętość.
Nowa okładka będzie bardziej przestrzenna: zniknie tło pod logotypem, a całą powierzchnię wypełni zdjęcie. Dzięki powiększeniu objętości magazynu do 180 stron możliwe jest rozbudowanie jego zawartości. W każdym numerze znajdą się minimum cztery bogato ilustrowane prezentacje wnętrz mieszkań i domów, dedykowane wielkomiejskim estetom. Od września cena magazynu wynosić będzie 11,99 zł.
– „Dobre Wnętrze” zmienia się, bo jest pismem nowoczesnym i stale poszukującym. Dbając o luksusową otoczkę, chcemy być praktyczni, by dać czytelnikom poczucie, że u nas dowiadują się użytecznych rzeczy” – mówi Małgorzata Tomczyk, redaktor naczelna „Dobrego Wnętrza”.
Tematem wrześniowego „Dobrego Wnętrza” będzie „Styl wielkiego miasta”. Przedstawione zostaną apartamenty i domy, stanowiące kwintesencję wielkomiejskiego luksusu. Czytelnicy otrzymają wskazówki do stworzenia najmodniejszych wnętrz, z uwzględnieniem różnych stylów, rozwiązań, materiałów i technologii wykonania. Ponadto redakcja opracowała raport dotyczący wydatków finansowych: ile trzeba mieć, by modnie urządzić mieszkanie. Dla miłośników dobrego wzornictwa redakcja przygotowała przewodnik po nowych galeriach wnętrzarskich w całej Polsce, ich ofercie i wyjątkowych okazjach. Atrakcyjnie zapowiada się również materiał o najciekawszych pomysłach na kuchnie i łazienki, podpatrzonych na tegorocznych targach designu w Mediolanie.
W grudniu br. „Dobre Wnętrze” obchodzić będzie jubileusz 15-lecia. Z tej okazji w numerze 9. miesięcznika startuje konkurs „Design dla prestiżu”. Jego celem jest wyłonienie 15 najbardziej pożądanych przez Polaków przedmiotów do domu w ostatnim 15-leciu. Czytelnicy będą mogli głosować na zaprezentowane przedmioty, wśród których znajdują się m.in. kultowa lodówka Smeg, wyciskarka do cytryn „Juicy Salif” zaprojektowana przez Philippe’a Starcka, lampa „Skygarden” Marcela Wandersa, „Bubble Chair” Eero Aarnio, krzesło „Louis Ghost” Philippe’a Starcka. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone w grudniu.
(na podstawie informacji wydawnictwa Murator)

Dodaj komentarz