cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Jak zdobyć pracę” – drugi raport POLITYKI

Raport POLITYKI nr 2_Jak zdobyc prace_okladka
W najbliższą środę 30 stycznia br. w sprzedaży pojawi się drugi Raport POLITYKI ukazujący się w ramach serii wydawniczej POLITYKI zatytułowanej „Dobrze wiedzieć”.
Raporty POLITYKI to krótkie, przydatne i poręczne książki dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej i lepiej radzić sobie z wyzwaniami współczesnego świata. Poręczny format (A5) oraz rozsądna objętość Raportów (64 do 80 stron)  mają ułatwić lekturę w komunikacji miejskiej, w czasie przerwy w pracy, między zajęciami na uczelni, w oczekiwaniu na spotkanie.
Raport drugi, zatytułowany „Jak zdobyć pracę?”, przeznaczony jest zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i dla tych, którzy poszukują pracowników, dla zatrudnionych na etatach i dla osób na tzw. umowach śmieciowych. Raport podpowiada w jakich branżach jest praca i które kierunki studiów mają przyszłość, gdzie można najwięcej zarobić, na jakie zawody wciąż jest zapotrzebowanie za granicą. W Raporcie Czytelnik znajdzie też konkretne wskazówki jak napisać porządny życiorys i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.
Raport POLITYKI „Jak zdobyć pracę” będzie miał 80 stron i ukaże się w cenie 4,90 zł.

Dodaj komentarz