cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Suplement dla mężczyzn

Suplement diety o nazwie MAXXES, stworzony ze starannie wyważonych kombinacji ziół, które od zawsze były znane jako silne afrodyzjaki i adaptogeny, to nowy produkt w ofercie saloników prasowych Kolportera. W sprzedaży od lutego br.

MAXXES Poland

MAXXES jest adresowany do męskiej części klienteli saloników. Zioła zawarte w tym suplemencie diety mają wielorakie działanie: poprawiają funkcje seksualne mężczyzny, pomagają w leczeniu zaburzeń erekcji, przedłużają czas stosunku płciowego, zapobiegają przedwczesnemu wytryskowi, mają również pozytywny wpływ na ruchliwość plemników.
 
Ponieważ to nowy produkt, w lutym będzie specjalnie promowany w salonikach. – Zostanie umieszony w pobliżu kasy na jednym z naszym nośników, jakim jest bilonownica. Po miesiącu będzie eksponowany na półkach z lekami OTC i suplementami diety – informuje
 
Tomasz Latos, menadżer produktu z Biura Handlowego Kolportera.
Środek poprawiający ogólną sprawność seksualną mężczyzny produkowany jest w Czechach na licencji amerykańskiej. – Po raz pierwszy trafił do sprzedaży w Polsce – dodaje Tomasz Latos.
 
Dodajemy, że w skład produktu wchodzą ekstrakty kilku ziół. Oto one:
Ginseng (Żeń-szeń)
– Najważniejsze substancje czynne – saponiny, które są nazywane ginsenozydami,
– Uwalniają w organizmie istniejący testosteron, który zwiększa popęd płciowy i potencję.
Kolcowój pospolity (Lycium barbarum)
– Zioło to ma następujące działania: antyoksydacyjne, immunostymulujące, wykazuje działanie przeciwnowotworowe, działa ochronnie na wątrobę.
Glossy ganoderma (grzyb leczniczy)
– Zioło to aktywnie działa immunostymulująco, przeciwbakteryjnie, antyoksydacyjnie, antyalergicznie oraz przeciwzapalnie.
Cananga odorata – Jagodlin wonny
– pomaga organizmowi odpocząć od napięcia nerwowego, usuwa hipolibidemię.
Esencjalny olejek jaśminowy (Jasminum officinale)
– sprawdzone działanie afrodyzjakalne, które odnosi się do wszystkich rodzajów problemów seksualnych.
 
Stosowanie MAXXES-u jest proste: należy rozpuścić jedną tabletkę pod językiem 45 minut przed stosunkiem płciowym. Stosować jedną tabletkę na dzień.
Producent dołącza też ostrzeżenie, że osoby z długoterminowym wysokim ciśnieniem krwi lub stosujący terapię azotanową, muszą skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego produktu.
(RED)

Dodaj komentarz