cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Drugi numer „Harper’s Bazaar” już w sprzedaży

HB_04_2013-855x1024
Drugi numer polskiej edycji magazynu „Harper’s Bazaar” w sprzedaży od 14 marca br. Na okładce zdobywczyni Oscara – Anne Hathaway, a w środku m.in. wywiad z projektantem domu mody Balmain oraz autorką książki „Żony dyktatorów” – Diane Ducret.  Jedną z głównych atrakcji numeru będzie niezwykły raport haute couture historia słynnej współpracy Richarda Avedona z Audrey Hepburn.
Twarzą drugiej okładki miesięcznika jest Anne Hathaway zdobywczyni Oscara za drugoplanową rolę w filmie „Les Miserables Nędznicy” w reżyserii ” w reżyserii Toma Hoopera.
„Pierwsza okładka z Małgosią Belą ustawiła nam wysoko poprzeczkę. Szukając tematu kolejnego numeru wpadliśmy na wyjątkową sesję Harper’s Bazaar właśnie z Anne Hathaway. To niezwykła aktorka,  jednocześnie artystka w wyjątkowy sposób podchodząca do mody, ciekawie interpretująca aktualne trendy” – mówi Joanna Góra, redaktor naczelna polskiej edycji Harper’s Bazaar.
Wewnątrz „Harper’s Bazaar” na czytelników czeka obszerny wywiad z gwiazdą oraz sesja zdjęciowa. Oprócz tego prezentacja najsłynniejszych sesji Richarda Avedona i Audrey Hepburn, historia ich twórczej współpracy.
„Zawsze będę obezwładniony darem, jakim jest Audrey Hepburn przed moim obiektywem” – mówił Richard Avedon.
To nie jedyne atrakcje miesięcznika. W kwietniowym numerze zaprezentowane są również 24 godziny z projektantką Diane von Fustenberg, pomysłodawczynią kobiecej linii sukienek zwanych „wrap dress” eksponującej kobiece kształty oraz rozmowa z dyrektorem artystycznym domu mody Balmain – Olivier’em Rousteing’iem, który zajął miejsce mistrza Decarnina. Na łamach magazynu pojawi się także historia niebanalnej artystki o bujnym życiorysie – Florance Broadhurst, twórczyni słynnego studia ręcznie malowanych tapet. To co ją wyróżniało spośród innych projektantów to dynamiczne i rzucające się w oczy wzory. Stephan Rolland, znany francuski projektant mody haute couture opowie o blaskach i cieniach prowadzenia własnego show roomu. Kulturę reprezentuje w tym numerze znany pianista – Piotr Anderszewski oraz autorka głośnego bestsellera „Żony dyktatorów” – Diane Ducret.
Oprócz tego tradycyjnie pojawią się raporty z wybiegów, obowiązujące trendy na wiosnę/lato oraz obszerny raport haute couture. Ponadto diety słynnych modelek oraz relacja z imprezy „Harper’s Bazaar”.
Źródło: Marquard Media Polska

Dodaj komentarz