cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Jubileuszowe wydanie „Claudii”

claudia5_2013
W majowym wydaniu magazyn „Claudia” świętuje swoje 20. urodziny.  W numerze pojawiły się liczne gwiazdy, m.in. Magda Kumorek, Dorota Kolak i Ola Radwańska, które odpowiadają na pytanie, czy istnieje przepis na dobrą relację rodzinną.
Bogusław Linda, Piotr Adamczyk, Tomasz Stockinger, Jacek Rozenek, Maciej Orłoś, Paweł Królikowsk i Piotr Machalica dzielą się przepisami na swoje ulubione dania, zaś Dorota Wellman, Marzena Rogalska, Ewa Kasprzyk, Paulina Młynarska, Maria Niklińska, Anna Maruszeczko i Maria Pakulnis pozują w wyjątkowej bieliźnianej sesji zdjęciowej.
W temacie miesiąca przedstawione zostały dietetyczne hity 2013 roku. Ekspert Claudii, dr hab. n. med. Krzysztof Łabuzek przygląda się dietom królującym na szczytach rankingów i podpowiada, które z nich są warte uwagi.
Ponadto w magazynie, z okazji dwudziestolecia, do wygrania ponad 100 nagród, m.in. Skoda Citygo, złota biżuteria, kosmetyki, rowery Kross, perfumy, etc. W numerze dostępne są również kupony rabatowe na zakupy, m.in. w Drogeriach Natura, sieci Body Shop, salonach Chantelle oraz prezenty dla czytelniczek ufundowane przez naszych partnerów.
Majowa „Claudia” jest do kupienia również z torbą w modne pasy, w dwóch kolorach do wyboru – granatowo-biała oraz czerwono-biała w cenie 15,99zł.
„Claudia” – w cenie 2,99zł.
„Claudia” z torbą – w cenie 15,99 zł.
(na podstawie informacji G+J Polska)

Dodaj komentarz