cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Wysokie Obcasy Extra” z „Drogówką”

woextra
Najnowszy numer „Wysokich Obcasów Extra” ukazał się na rynku w czwartek, 22 sierpnia 2013 r. Wydanie można kupić z filmem Wojciecha Smarzowskiego „Drogówka”.
W nowych „Wysokich Obcasach Extra” czytelnicy znajdą m.in. wywiad z Robertem Więckiewiczem – „W roli Wałęsy jest wszystko co mnie interesuje. Niejednoznaczność i ekstremalne sprzeczności”, rozmowę z prezentowanymi na okładce aktorkami Pauliną i Karoliną Chapko – o radości z pracy i nienarzekaniu, a także z pisarką Rają Alem – o wolnych Arabkach i zniewolonych Europejkach. Prof. Tadeusz Gadacz w wywiadzie namawia, by żyć życiem własnym, nie cudzym, zaś psycholog prof. Wiesław Łukaszewski w rozmowie mówi „Talent jest przereklamowany, porażka nie taka straszna, a ludzie jednak mogą się zmieniać”.
Magazyn prezentuje także „Dobre Maniery: Nie żuj gumy po dwudziestce”, wspomnienia Czesława Mozila w cyklu „Jak mnie wychowano”, modę dla punka, pielęgnację urody z Magdaleną Cielecką i pomysły kulinarne Agnieszki Kreglickiej.
„Wysokie Obcasy Extra”, czwarte w tym roku, ukazały w cenie 7,99 zł. Pismo można kupić także z filmem Wojciecha Smarzowskiego „Drogówka” w cenie 29,99 zł.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz