cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Dodatek „Gazety Wyborczej” o finansach

Pieniądze Ekstra_
Jak mądrze inwestować? Jak oszczędzać, by rzeczywiście zyskiwać? Jak nie dać się wprowadzić w błąd bankom i pośrednikom? Czytelnicy „Gazety Wyborczej” znajdą odpowiedzi na te i inne pytania w nowym czwartkowym dodatku „Pieniądze Ekstra” przygotowywanym przez dziennikarzy ekonomicznych „Gazety”. Nowy dodatek startuje 17 października 2013 r.
– Chciałbym, żeby „Pieniądze Ekstra” były dla czytelników „Gazety Wyborczej” tym, czym blog „Subiektywnie o finansach” stał się w blogosferze – jednym z pierwszych źródeł informacji o prawach konsumentów oraz miejscem, w którym wspólnie rozwiązujemy problemy. No i oczywiście miejscem, w którym czytelnicy znajdą mnóstwo porad jak mądrze kupować – mówi Maciej Samcik, szef dodatku „Pieniądze Ekstra”, dziennikarz i twórca bloga „Subiektywnie o finansach”.
„Pieniądze Ekstra” będą się ukazywały w głównym grzbiecie „Gazety Wyborczej”. Autorzy będą rozwiązywać problemy czytelników związane z m.in. instytucjami finansowymi, umowami i promocjami w sklepach. Poruszą też kwestie emerytur, opiszą ciekawostki związane z pieniędzmi i przedstawią pomysły na mądre oszczędzanie.
W pierwszym wydaniu „Pieniędzy Ekstra” 17 października 2013 r. czytelnicy znajdą m.in. teksty w których, autorzy poradzą, jak uniknąć promocyjnych pułapek przy kupnie telewizorów i jak rozpocząć tworzenie osobistego planu oszczędzania na emeryturę, a także na co trzeba uważać przy podpisywaniu umów opatrzonych „drobnym drukiem”.
W zespole dodatku są: Anna Popiołek, specjalistka od ubezpieczeń; Maciej Bednarek specjalizujący się w tematach związanych z pożyczkami; Piotr Miączyński, autor blogaSupermarket.blox.pl , który ujawnia promocyjne manipulacje w marketach oraz Mariusz Piotrowski, który będzie wyjaśniał m.in. kwestie związane z nietypowymi pozycjami w fakturze za prąd, gaz czy telefon.
„Pieniądze Ekstra” są kolejnym specjalnym dodatkiem, ukazującym się na łamach „Gazety Wyborczej”. W poniedziałki czytelnicy mogą sięgnąć po „Sport.pl Ekstra”, w środy – „Politykę Ekstra”, a w piątki – „Piątek Ekstra” z tekstami poświęconymi kulturze i nauce.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz