cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Magazyn „Dziecko” z filmem „Opowieść wigilijna”

dziecko 1 2014a
Ukazało się styczniowe wydanie magazynu „Dziecko”, które można kupić z wyjątkowym świątecznym filmem – „Opowieścią wigilijną” w gwiazdorskiej obsadzie.
W styczniowym wydaniu miesięcznika „Dziecko” tematem numeru jest partnerstwo w domu – jak rodzice dzielą się obowiązkami, od czego jest mama, a od czego tata. Magazyn prezentuje również przepisy na dania, których w czasie Bożego Narodzenia i Nowego Roku skosztować może nawet niemowlę, sesję mody dziecięcej ze strojami wizytowymi dla maluchów oraz podpowiedzi, dokąd się wybrać na rodzinny wyjazd na narty.
Do numeru dołączony jest specjalny dodatek pt. „Dwulatek” – o tym, jak przetrwać okres buntu dwuletnich maluchów. Na 16 stronach książeczki znalazły się porady, jak reagować na zmienne nastroje dzieci, w co się najlepiej bawić się z dwulatkami i jakimi gadżetami można je zainteresować.
Nowe wydanie magazynu „Dziecko” ogłasza też konkurs „Twoje dziecko na okładce naszego magazynu”. O udział w sesji okładkowej pisma mogą się tym razem starać dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat.
Styczniowe „Dziecko” można kupić w wersji z filmową „Opowieścią wigilijną” na DVD. W rolach głównych w filmie wystąpili: Jim Carrey, Gary Oldman, Colin Firth, Bob Hoskins i Robin Wright. Cena magazynu z płytą – 19,99 zł.
Wersja podstawowa pisma kosztuje 1,99 zł.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz