cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Skarb Kibica” o Bundeslidze i Primera Division

skarb bundelisga
W piątek 22 sierpnia do sprzedaży trafił „Skarb Kibica Bundesliga”. Kibice znajdą w nim informacje o rozgrywkach kraju, który zdobył Puchar Świata 2014. Natomiast w sobotę 23 sierpnia ukaże się „Skarb” o lidze hiszpańskiej i o Primera Division.
Biorąc pod uwagę czołowe ligi Europy, Bundesliga to rozgrywki, w których występuje najwięcej naszych reprezentantów. Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek będą stanowić o sile Borussii Dortmund, Mateusz Klich ponownie spróbuje swoich sił w Wolfsburgu, a Robert Lewandowski będzie zdobywał gole dla Bayernu Monachium.
Prócz wspomnianej czwórki szanse na grę mają również Ludovic Obraniak, Martin Kobylański, Sebastian Boenisch i Artur Sobiech, który rewelacyjnie zaprezentował się w przedsezonowych sparingach.
Tematami przewodnimi „Skarbu Kibica” są: najgłośniejszy transfer lata – Robert Lewandowski w Bayernie, czy osierocona Borussia poradzi sobie w starciu z gigantem z Bawarii, Klich, Peszko, Boenisch i inni, czyli liga zagraniczna, w której gra najwięcej Polaków.
Prócz tych i innych tekstów w „Skarbie Kibica” czytelnicy znajdą aktualne składy wszystkich zespołów i statystyki z poprzedniego sezonu.
„Skarb Kibica – Bundesliga” ukazał się w nakładzie 90 tysięcy, a jego cena to 3,70 zł w wydaniu papierowym.

Dodaj komentarz