cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Jubileuszowe wydanie „Czterech Kątów”

cztery katy 11 2014
„Cztery Kąty” świętują 23. Urodziny, więc jubileuszowe wydanie magazynu ukazało się w specjalnej cenie 5,99 zł. Na 140 stronach znalazły się ciekawe pomysły na aranżacje domów i mieszkań – w tym stałe rubryki w nowej formule oraz nowy dział „ Remontuj z nami” .
W jubileuszowym wydaniu „Czterech Kątów” pojawiło się jeszcze więcej praktycznych porad, dzięki którym redakcja magazynu chce nie tylko inspirować czytelników do upiększania swoich mieszkań i domów, ale też pomagać im przeprowadzaniu zmian.
Nową formułę mają rubryki przedstawiające temat numeru i prezentacje mieszkań – redakcja magazynu, obok dotychczasowych zdjęć i opisów, publikuje też m.in. wskazówki dotyczące wyboru materiałów czy użytkowania oraz opinie ekspertów. Są one prezentowane na łamach miesięcznika jako „ Dobry pomysł” lub sugestie „ Warto wiedzieć” .
Nowością na łamach „ Czterech Kątów” jest też rubryka „ Remont” , która pomoże czytelnikom w samodzielnym dokonaniu zmian we wnętrzach. W pierwszej odsłonie ukazały się w niej porady, jak wymienić drzwi wewnętrzne – jak wybrać odpowiednie, co można zrobić samemu, a co warto pozostawić fachowcom.
Tematem numeru w listopadzie są łazienki w różnych aranżacjach. W „ Czterech Kątach” znalazły się też: styl eko, metamorfoza salonu z kominkiem oraz 23 piękne i praktyczne przedmioty do domu.
Listopadowe wydanie „ Czterech Kątów” można kupić w wyjątkowo niższej cenie 5,99 zł. Numer będzie dostępny także z książką „ M jak miłość” w cenie 9,99.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz