cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Kwietniowe wydanie „Twojego Stylu”

twój styl 4 2015
Kwietniowe wydanie magazynu „Twój Styl” w sprzedaży od 12 marca. Miesięcznik ukazał się z dodatkiem „Trendy”.
W wydaniu kwietniowym „Twój Styl” i Fundacja La Strada informują: „Modelki mówią STOP!”. Kilkunastostronicowy materiał ma na celu wyczulenie młodych modelek i ich rodziców na niebezpieczeństwa i pułapki związane z tym zawodem.
Anja Rubik i eksperci z najlepszych polskich agencji tłumaczą, jak powinna wyglądać praca w świecie mody, jakie prawa ma modelka, co wolno agentom i jak rozpoznać oszusta. Sekcja poświęcona temu ważnemu problemowi społecznemu zawiera między innymi wywiad z Anią Rubik, reportaż o modelce-ofierze nieuczciwego agenta oraz przygotowany przez specjalistów spis 20 zasad bezpieczeństwa.
Ponadto w kwietniowym numerze „Twojego Stylu”, w specjalnym wydaniu dodatku „TRENDY wiosna-lato 2015” stylistyki magazynu wybierają najmodniejsze ubrania i dodatki z kolekcji firm, biorących udział w akcji rabatowej. Dodatkowo w Trendach zaprezentowane zostały inspiracje modowe ze światowych wybiegów, min.: zawsze modny dżins, styl flamenco, biel, paski i kratki, wojskowy szyk w wersji eleganckiej i wiele innych.
Kwietniowy „Twój Styl” to także piąta edycja NAJWIĘKSZEJ AKCJI RABATOWEJ W POLSCE STYLOWE ZAKUPY. „Twój Styl” wspólnie z magazynem „GRAZIA” zapraszają Czytelniczki na weekend rabatów 10, 11 i 12 kwietnia. Po raz pierwszy w historii akcja rabatowa potrwa nie weekend, ale trzy dni, a rabaty na usługi – aż tydzień.
Kwietniowe wydanie miesięcznika ukazało się w cenie 7,99 zł za egz., w nakładzie 290 tys. Magazyn dostępny jest m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.
(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz