cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nowy numer „Avanteen” z plakatem

avanteen 11 2015
Propozycje mody imprezowej i domowej, sposoby na samodzielne przerobienie legginsów, szalika-komina i czapki, porady dotyczące studiów za granicą oraz kupony rabatowe do ponad 800 sklepów – to wszystko znalazło się w najnowszym numerze „Avanteen”, który jest już w sprzedaży. W prezencie dla czytelników razem z wydaniem dostępny jest dwustronny, podpisany plakat Dawida Kwiatkowskiego, który jest również bohaterem sesji okładkowej numeru.
Tematem numeru czwartego wydania „Avanteen” jest własna marka modowa – redakcja odkrywa sekrety sukcesu młodych polskich projektantów i doradza, jak stworzyć własną markę ubrań. Czytelnicy dowiedzą się, jak rozsądnie robić zakupy, czego nie wypada przegapić wśród wydarzeń kulturalnych oraz jakie są najpopularniejsze na Instagramie trenerki fitness.
Redakcja pisma prezentuje porady makijażowe na imprezę, kosmetyki z brokatem, przegląd i test pudrów w kamieniu i kremów zimowych, a także przepisy na peelingi z ziaren. Czytelnicy dowiedzą się, jak skutecznie schudnąć oraz jak przygotować mięśnie do sezonu narciarskiego.
Czytelnicy „Avanteen” mogą również wziąć udział w konkursie „I Ty możesz zostać modelem/modelką”, w którym do wygrania są perfumy oraz sesja zdjęciowa w „Avanteen” dla trzech osób.
Najnowsze wydanie „Avanteen” ukazało się w cenie 2,99 zł. Numer jest dostępny także w wersji z dodatkiem – tatuażem, biżuterią do ciała lub lakierem do paznokci marki Silcare (cena magazynu z dodatkiem – 6,99 zł).
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz