cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Miesięcznik „Vita” w nowej formule

vita 1 2016
W sprzedaży pojawił się pierwszy numer miesięcznika o zdrowym stylu życia „Vita” w zupełnie nowej formule. Nowa „Vita” to duży format (A4) i jakość poligraficzna typowa dla segmentu glossy; większa o 32 strony objętość, a co za tym idzie, odświeżone, rozbudowane działy oraz eksperci i specjaliści w dziedzinie zdrowia i tzw. wellness.
Nową koncepcję i strukturę magazynu opracowała redaktor naczelna – Marzena Bartoszuk wraz z zespołem redakcyjnym. Magazyn podzielony jest na pięć nowych sekcji:
ZDROWA – największa i najważniejsza sekcja w piśmie. Tu znajdzie się aktualny temat miesiąca; informacje o zdrowym odżywianiu, badaniach i profilaktyce, domowe sposoby leczenia oraz wywiady ze specjalistami i materiały konsultowane przez ekspertów. Zachowana zostanie lubiana przez czytelniczki rubryka „Z pamiętnika lekarza”. Specjalistą odpowiadającym na pytania czytelniczek będzie znany ginekolog Jacek Tulimowski. Co miesiąc swoją autorską rubrykę „Po nitce do… kręgosłupa” poprowadzi Maciej Brożyński – fizjoterapeuta.
SZCZUPŁA – w tej sekcji czytelniczki znajdą porady dotyczące diety, testy nowych produktów, zdrową kuchnię, rubrykę z poradami dla kobiet 40+ oraz felieton dietetyczki Anety Łańcuchowskiej; nie zabraknie także fitnessowych programów odchudzających.
PIĘKNA – dział poświęcony codziennej pielęgnacji twarzy, włosów i ciała, zawierający przegląd nowości kosmetycznych oraz felieton dermatolożki Aleksandry Jagielskiej. W każdym numerze czytelniczka znajdzie przegląd polecanych zabiegów medycyny estetycznej oraz rubrykę z poradami dla kobiet w wieku 40 plus.
SZCZĘŚLIWA – rubryka poświęcona rozwojowi osobistemu, w którym czytelniczka znajdzie ciekawe wywiady i porady psychologów oraz artykuły przygotowywane we współpracy z seksuologiem Andrzejem Komorowskim.
AKTYWNA – sekcja, w której prezentujemy modę i akcesoria dla aktywnych, zachęcamy do polubienia jogi i medytacji (rubrykę „Joga na zdrowie” prowadzi nauczycielka jogi i autorka książki „Happy Detox”– Katarzyna Bem) oraz zaglądamy do gabinetów SPA, żeby zarekomendować najlepsze zabiegi dla zdrowia.
„Vita” zyskała nową, wysoką jakość poligraficzną. Magazyn ma klejoną oprawę i lakierowaną okładkę. Objętość podstawowa to 116 stron, a jego format został zwiększony do 210 mm x 280 mm. Magazyn będzie kosztował 7,99 zł w wersji podstawowej. Nowa szata graficzna oraz nowe logo magazynu zostały zaprojektowane przez Marka Knapa – dyrektora artystycznego Edipresse Polska.
Źródło: Edipresse Polska

Dodaj komentarz