cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Majowe „Cztery Kąty” z poradnikami dla kreatywnych

cztery katy 5 2016
Metamorfoza dziecięcego pokoju, 15 ciekawych pomysłów na miejsca na książki, wszystko, co warto wiedzieć o schodach oraz sposoby pielęgnacji storczyków – to tematy, które znalazły się w najnowszym, majowym wydaniu miesięcznika „Cztery Kąty”. Numer można kupić z jednym z 11 poradników dla kreatywnych.
Tematem majowego numeru „Czterech Kątów” są ciekawie zaaranżowane aneksy kuchenne – redakcja przekonuje, że powinny być w podobnym stylu, co strefa wypoczynku. W wydaniu pojawił się również kolejny odcinek cyklu „Urządź z nami swoje pierwsze mieszkanie” oraz prezentacje wnętrz: z orientalnymi akcentami, z akwarium w roli głównej oraz pełne obrazów.
Czytelnicy dowiedzą się, co warto wiedzieć o schodach, jak zrobić modny dywanik z filcu, jakie okapy podszafkowe i lodówki wybrać oraz które okna połaciowe są najlepsze.
Najnowsze, majowe wydanie miesięcznika „Cztery Kąty” pojawiło się w punktach sprzedaży prasy we wtorek, 12 kwietnia br. w cenie 6,99 zł. Wydanie z jednym z 11 poradników dla kreatywnych (m.in. dotyczących decoupage’u i wyrobów z filcu) do wyboru można kupić w cenie 9,99 zł.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz