cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Miesięcznik „Świat Tajemnic” od 10 maja na rynku

Okładka Świat Tajemnic
We wtorek 10 maja br. ukaże się „Świat Tajemnic”, nowy miesięcznik Wydawnictwa Bauer. Jest to nowatorski pomysł wydawniczy, który stanowi rozwinięcie segmentu prasy popularno-naukowej, nie mając jednocześnie swojego odpowiednika na rynku prasowym w Polsce.
Koncepcja „Świata Tajemnic” została stworzona w Polsce i opracowana przez zespół „Świata Wiedzy”.  – Nigdy dotąd nie ukazało się czasopismo prezentujące tak wszechstronną wiedzę o świecie w tak zrozumiały dla każdego sposób. Oczekujemy, że zainteresuje ono wszystkich, ale trafi szczególnie do czytelnika tradycyjnego, który woli magazyny drukowane od treści dostępnych w Internecie – mówi Zbigniew Bański, dyrektor wydawniczy segmentu popularno-naukowego.
„Świat Tajemnic” odkrywa to, co często wielcy tego świata chcieliby ukryć przed oczami społeczeństwa: niezbadane tajemnice, nieznane fakty i miejsca oraz hipotezy dotyczące wydarzeń i osób żyjących współcześnie albo znanych z historii. Opisuje teorie spiskowe, machinacje koncernów, rządów i władców, zbrodnie i inne sekrety dotyczące Polski i świata.
Wszystkie teksty mają charakter rzetelnych opracowań opartych na faktach. Czasopismo jest bogato ilustrowane, często nieznanymi dotąd zdjęciami. Dzięki temu „Świat Tajemnic” tworzy specyficzny klimat, który przypomina emocje towarzyszące oglądaniu filmów dokumentalnych o charakterze sensacyjnym.
Redaktorem naczelnym „Świata Tajemnic” jest Adam Szumilak, obecny redaktor naczelny „Świata Wiedzy”. Magazyn ukaże się w nakładzie 200 tysięcy egzemplarzy, w objętości 48 stron i cenie 2,50 zł.

Dodaj komentarz