cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W czerwcowym „M jak mieszkanie”

M_jak_mieszkanie_06_2016
Czerwcowe wydanie miesięcznika „M jak mieszkanie” (Grupa ZPR) jest już w sprzedaży. W numerze czytelnicy znajdą zestaw 54 kuponów rabatowych.
Najnowsze „M jak mieszkanie” prezentuje najpiękniejsze polskie wnętrza. Wraz z projektantami wskazuje dobre pomysły, niezależnie od metrażu. Redakcja miesięcznika pomaga urządzić pokój dziecka, by rozwijać jego wyobraźnię. Radzi, w jaki sposób przygotować balkon do sezonu. W nowym cyklu MIESZKAJ ZDROWO podpowiada, jak zadbać o dobrą jakość powietrza w domu. Po raz kolejny redakcja przyznaje znak jakości REKOMENDACJA „M jak mieszkanie” wyróżniającym się produktom na polskim rynku urządzania wnętrz.
Czytelnicy numeru 6 „M jak mieszkanie” otrzymują kupony rabatowe z atrakcyjnymi zniżkami w sklepach stacjonarnych, internetowych i restauracjach w całej Polsce. Wśród 54 kuponów każdy znajdzie coś dla siebie: m.in. zniżki do sklepów z odzieżą, butami, kosmetykami, biżuterią, meblami, materacami, akcesoriami wyposażenia wnętrz czy narzędziami. W dniach od 20 do 22 maja odbędzie się Weekend Rabatów z „M jak mieszkanie”.

Dodaj komentarz