cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Specjalny numer magazynu „Na pamięć”

na pamięć 07 2016
100 stron wyjątkowych łamigłówek, które rozruszają półkule mózgowe, m.in. japońskie diagramy, t apa – kultowa łamigłówka z Turcji, jolki, krzyżówki z przymrużeniem oka, ćwiczenia z logiki języka oraz najsłynniejsze zagadki logiczne świata – to wszystko znajdzie się w magazynie „Na pamięć. Plażowa gimnastyka umysłowa” przygotowanym przez redakcję „Gazety Wyborczej”. Specjalny numer „Na pamięć” ukazało się w samodzielnej sprzedaży w środę, 6 lipca br.
Specjalne wydanie „ Na pamięć” to kolejna propozycja dla czytelników „Gazety Wyborczej”, którzy chcą jak najdłużej zachować sprawność intelektualną oraz poznać najnowsze metody rozwijania kreatywności.
– Przygotowując magazyn, kierowaliśmy się badaniami naukowymi, które dowodzą, że osoby systematycznie trenujące pamięć rzadziej chorują na Alzheimera i Parkinsona. Chcemy więc przekonać Polaków, że mózg wyrwany z rutyny staje się sprawniejszy i lepiej nam służy. „Na pamięć. Plażowa gimnastyka umysłowa” to zestaw specjalnych ćwiczeń do trenowania szarych komórek – ponad 300 umysłowych łamigłówek przygotowanych przez najlepszych polskich szaradziarzy, specjalistów od mnemotechnik i mistrzów pamięci. Dla każdego przemęczonego umysłu będzie to jak luksusowe spa – mówi Karolina Jaroszewicz, redaktorka naczelna wydania.
„Na pamięć” to idealny pomysł na wakacyjną rozrywkę. Treningi dla szarych komórek dostępne w numerze to m.in. japońskie diagramy – pokropki, akari i wieżowce, a także angielskie pismo rebusowe, zabawy słowne – anagramy, palindromy, homonimy, testy sprawdzające pamięć, szarady geograficzne, fotoanagramy i wiele innych.
Magazyn pojawił się w punktach sprzedaży prasy w środę, 6 lipca br. i będzie dostępny na rynku przez kolejne trzy miesiące . Numer kosztuje 12,99 zł i zawiera 100 stron w formacie 205×270 mm.
Dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z rozwiązywaniem łamigłówek, już w sobotę, 9 lipca br. do wydania „Gazety Wyborczej” dołączony zostanie magazyn „ Na pamięć. Plażowy detoks głowy” . Wydanie zawiera 16 stron zadań na lato przygotowanych przez redakcję w prezencie dla czytelników – wśród nich m.in. fotoanagramy, krzyżówki, szarady, zagadki i jolka. To przedsmak tego, co można znaleźć w wydaniu specjalnym „ Na pamięć. Plażowa gimnastyka umysłowa” – gdy trening szarych komórek okaże się świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz