cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Listopadowe wydanie „Dziecka” z książkami z serii „Mądra Mysz”

dziecko-11-2016
W listopadowym wydaniu „Dziecka”, które ukazało się 6 października br. czytelnicy znajdą najważniejsze fakty o szczepieniach, porady dotyczące budowania relacji z dzieckiem i przetrwania baby bluesa, propozycje zabaw i zabawek manipulacyjnych oraz historie kobiet, które zdecydowały się na drugie dziecko po wielu latach od przyjścia na świat pierwszego. Numer można kupić z jedną z książek z serii „Mądra Mysz”.
Późne macierzyństwo jest tematem numeru listopadowego „Dziecka” – trzy kobiety opowiadają o zostaniu mamą po długiej przerwie i związanych z tym radościach i problemach. W wydaniu redakcja tłumaczy, dlaczego niemowlęta marudzą, a także podpowiada, jak radzić sobie z dolegliwościami ciążowymi, jak karmić piersią po powrocie do pracy, jak podgrzewać dania dla niemowląt i w jakiej temperaturze podawać mleko. Rodzice dowiedzą się, jak wychować dziecko dwujęzyczne i jak rozmawiać z maluchem o śmierci.
W wydaniu znalazły się również wszystkie informacje na temat pieluch jedno- i wielorazowych, odpowiedzi pediatry na pytania o konieczność szczepień, a także przepisy na dania dla dzieci, które nie mogą jeść glutenu.
Listopadowe wydanie miesięcznika „Dziecko” można kupić z jedną z książek z serii „Mądra Mysz” w cenie 6,99 zł. Wydanie w wersji podstawowej kosztuje 1,50 zł.

Źródło: Agora

 

Dodaj komentarz