cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Czarownice z Bałtowa zapraszają w magiczną podróż z Harrym Potterem

Wszystkie osoby, które w salonikach i salonach prasowych Kolportera kupią ósmą część przygód Harry’ego Pottera – „Harry Potter i przeklęte dziecko” – otrzymają darmowy bilet Halloween do Sabatówki w JuraParku w Bałtowie.
Wejściówka  upoważnia do uczestniczenia w sabatówkowym programie. Na śmiałków czeka tunel odwagi, magiczne spotkania z iluzją i eliksirami, wieczorne parady Pająka, Czarownic i ich bajkowych Przyjaciół, liczne warsztaty i pokazy, a w weekendy również magiczne przedstawienia.
Kompleksowy bilet Halloween zawiera także wejście na ścieżkę z dinozaurami, zwiedzanie Muzeum Jurajskiego i Prehistorycznego Oceanarium. Cena biletu 44 zł. Wejściówka jest ważna do 31 października.
Przypominamy, że książka będzie dostępna w około 420 wybranych salonikach i salonach prasowych Kolportera dokładnie w dniu polskiej premiery, czyli już 22 października.
Saloniki i salony Kolportera, w których będzie można kupić „Harry’ego Potter i przeklęte dziecko”, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami z okładką książki. Lista saloników, w których dostępna będzie książka „Harry Potter i przeklęte dziecko” – http://www.kolporter.com.pl/mapa_saloniki_z_poter.php

Dodaj komentarz