cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Specjalne wydanie „Dużego Formatu”


We wtorek, 10 stycznia br. ukaże się „DF. Magazyn Reporterów” – specjalne wydanie „Dużego Formatu”, będące zbiorem najlepszych reportaży i wywiadów opublikowanych w tygodniku „Gazety Wyborczej” w 2016 roku.
W specjalnym wydaniu pojawią się reportaże i wywiady, w których autorzy opisują prawdziwe historie i bohaterów. Są tam historie lekarzy pracujących na czterech etatach, dyrektora więzienia, który chciał być więźniem, bezdomnych ochroniarzy na służbie za 3,50 zł, maturzysty ratującego uchodźców od śmierci na morzu, a także trudne życie bez ślubu w Japonii.
– Proponujemy naszym czytelnikom spotkania z prawdziwymi bohaterami. Nasi reporterzy spędzili z nimi wiele godzin, a napisanie opowieści o nich zajęło kolejne dni, tygodnie, a nawet miesiące – mówi Mariusz Burchart, redaktor naczelny „Dużego Formatu”.
Na łamach magazynu znajdą się teksty najlepszych polskich reporterów, m.in. Marcina Kąckiego, Tomasza Kwaśniewskiego, Pawła Piotra Reszki, Grzegorza Sroczyńskiego, Urszuli Jabłońskiej, Justyny Kopińskiej, Macieja Czarneckiego oraz komiksy z serii „Polska mistrzem Polski” autorstwa Rafała Skarżyckiego (scenariusz) i Tomasza Leśnika (ilustracje).
„DF. Magazyn Reporterów” będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy przez kolejne trzy miesiące. Numer kosztuje 13,99 zł i zawiera 124 strony w formacie 205×270 mm.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz