cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Gra memo dla czytelników miesięcznika „Dziecko”


Razem z najnowszym, sierpniowym wydaniem „Dziecka” można kupić grę memo „Plastusie” przygotowaną specjalnie dla czytelników miesięcznika.
Gra „Plastusie” jest przeznaczona dla dzieci w wieku 2-4 lat. Została wydrukowana na grubej tekturze, tak aby służyła najmłodszym jak najdłużej. To znakomita propozycja dla tych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grami. Cena wydania razem z grą to 9,99 zł.
W sierpniowym wydaniu „Dziecka” redakcja podpowiada, kiedy i jak zakończyć karmienie piersią, na czym polega rodzicielstwo bliskości, jak zadbać o siebie w okresie ciąży, a jak w połogu, jak plażować z niemowlakiem i jak poradzić sobie z raczkującym maluchem.
W wydaniu znalazł się też dodatek z propozycjami zabaw na wakacjach i w podróży. Można go wyciąć i wziąć ze sobą na wakacyjny wyjazd.
Redakcja ogłasza również wielki konkurs, w którym do wygrania są zabawki Chicco. Do 15 sierpnia br. rodzice mogą przysyłać zdjęcia swoich dzieci na wakacjach. Autorzy najzabawniejszych fotografii otrzymają nagrody.

Na podstawie informacji Agory

Dodaj komentarz