cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nowe zabawki w salonikach Kolportera


W październiku na ekrany polskich kin weszła animowana komedia „The Emoji Movie” opowiadająca  historię żyjących w smartfonie emotikonów, a już w listopadzie w salonikach Kolportera można kupić emotikonki-zabawki, będące bohaterami filmu.
W ofercie saloników są następujące emotki:
Candy Feeder – podajnik z cukierkami. Produkt ten przedstawia emotikonki w trzech wzorach do wyboru. Po naciśnięciu otwierają się usta emotki i cukierek wypada na talerzyk, który trzyma w rękach. Jest to połączenie zabawki i słodkiej niespodzianki. Cieszy się dużą popularnością wśród najmłodszych jak i dorosłych.
Candy Projector – latarka z projektorem i lizakiem pudrowym. Każdy projektor jest inny, w kolekcji jest aż sześć różnych emotek, które są wyświetlane po naciśnięciu przycisku. Lizaka szminkę o smaku bananowym wykręcamy z dolnej części lasera. Jest to produkt dla dzieci i dorosłych i co ważne światło projektora nie jest szkodliwe, bez obaw mogą bawić się nim nawet najmłodsi. Projektor można wykorzystać na wiele sposobów, do zabawy z naszym dzieckiem, pupilem, na spotkaniu z bliską osobą – emotka z pocałunkiem serduszkiem sprawdzi się tu idealnie, możemy też poprawić komuś zły dzień wyświetlając uroczy uśmiech.
Surprise Ball – piłka niespodzianka. Jest to plastikowa kolorowa kula z wizerunkiem emotikonki. We wnętrzu znajdują się cukierki pudrowe, naklejka oraz breloczek 3D. Naklejki tworzą serię postaci do kolekcjonowania. Breloczek możemy zawiesić do telefonu, kluczy, piórnika czy plecaka. Ogranicza nas tu tylko wyobraźnia. Breloczki to kule 3D przedstawiające dwanaście różnych emotek. Produkt skierowany dla dzieci i dorosłych.

Dodaj komentarz