cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nagrody dla najlepszych

Tradycyjnie przed świętami odbyło się spotkanie wigilijne pracowników Kolportera oraz spółek, których właścicielem jest Krzysztof Klicki. Była to także okazja do podsumowania roku 2019.

Świąteczne i noworoczne życzenia w imieniu właściciela i swoim złożył pracownikom prezes Kolportera Grzegorz Fibakiewicz. – To był dobry, udany rok, jesteśmy solidną, rzetelną firmą, mocno stojącą na nogach, nasi kontrahenci i partnerzy bardzo sobie cenią współpracę z nami – powiedział. – Oczywiście, to od nas samych zależy, czy za rok znowu będziemy mogli powiedzieć, że wszystko się udało, jesteśmy bezpieczni i mamy świetne wyniki. Dziękujemy wam bardzo za to wszystko, co udało się nam osiągnąć.

Najlepsi pracownicy Kolportera

Ważnym punktem wigilijnego spotkania w Targach Kielce było uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych pracowników roku. Narody wręczyli wyróżnionym prezes Fibakiewicz i wiceprezes Sławomir Prusaczyk. Ponadto nagrodzono osoby, którym akurat w grudniu minęło 10 lat pracy w firmie.

W części artystycznej wystąpił zespół Poparzeni Kawą Trzy, który tworzą dziennikarze muzyczni Radia Zet i RMF FM. Kolporterowska publiczność doskonale się bawiła przy utrzymanych w rytmie ska przebojach z dowcipnymi tekstami Rafała Bryndala, takich jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Szukam cię wszędzie” czy „Wezmę cię”.