cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W kwietniowym „Naszym Kolporterze”

To miał być numer świąteczny, ale dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że kwietniowe, papierowe wydanie  „Naszego Kolportera” w dużej części poświęcone jest prasie w czasach pandemii. Nasz świat się zmienił. 75 dni – tyle potrzebował wirus SARS-CoV-2, by dotrzeć z Chin do Europy, zakazić setki tysięcy ludzi, a milionom zmienić całkowicie dotychczasowe życie. Pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w Polsce zanotowano 4 marca 2020. W ciągu kilku następnych dni cały kraj praktycznie się zatrzymał. Cały, poza prasą.

W najnowszym „Naszym Kolporterze” przeczytacie więc, jak w czasach pandemii radzą sobie  wydawcy prasy oraz redakcje gazet i czasopism. Redakcje dzienników tworzą na gorąco specjalne dodatki, publikują najważniejsze informacje, adresy szpitali, zalecenia placówek służby zdrowia itp. Tygodniki i miesięczniki rozpoczęły przygotowywanie poradników, pomagających ludziom odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Większość redakcji przeszła na pracę zdalną.

To oczywiście nie wszystko, w kwietniowym numerze znajdzie też wszystkie stałe pozycje, w tym krzyżówkę, horoskop, quiz czy porady prawne i psychologiczne.