cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” podsumowuje miniony rok

W styczniowym wydaniu „Naszego Kolportera” – najnowszy numer miesięcznika jest już dostępny – redakcja podsumowuje miesiąc po miesiącu rok 2020. A był to wyjątkowy rok w historii całego świata. 2020 – już na zawsze będzie nam się kojarzył z pandemią, lockdownem, przymusową izolacją i śmiercią bardzo wielu ludzi. Rok dramatyczny, straszny, przerażający. Rok próby dla wszystkich. Jak radził sobie w ciągu minionych 12 miesięcy rynek prasowy? Zapraszamy do lektury artykułu „Rok próby”.

W styczniowym numerze  do przeczytania także m.in.:

„Słowa, które bolą” – nasz język staje się coraz brutalniejszy, bardziej agresywny – to fakt, na który zwracają uwagę nie tylko językoznawcy. Agresywny język przenika również do mediów.

„Utrzymać więź z czytelnikami” – rozmowa z Piotrem Ludwickim, dyrektorem ds. dystrybucji i obsługi klienta Wydawnictwa Bauer

„Grand Press dla najlepszych” – już po raz 24. wręczono statuetki Grand Press – doroczne nagrody dla najlepszych polskich dziennikarzy prasy, radia i telewizji.

„Zakupy w drugiej fali pandemii” – w listopadzie 2020 r. łączna liczba transakcji w sklepach małoformatowych do 300 m2 była o 18% niższa niż rok wcześniej, a ich obroty spadły o 1,8%.

„Siłę czerpię od widzów” – rozmowa z aktorką Krystyną Jandą.

Ponadto: aktualności, horoskop, krzyżówka, porady psychologa, porady prawne.

Miłej lektury!