cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” o kryminałach i romansach

Większości z nas luty kojarzy się ze Świętem Zakochanych. Amerykańskie święto przyjęło się w naszym kraju, podobnie jak moda na książki o miłości i czasopisma, w których głównym tematem są nasze uczucia. O tym, jak „prasa serc” rywalizuje z niezwykle popularnymi kryminałami, można przeczytać w artykule „Wojna romansu z kryminałem” w najnowszym, lutowym wydaniu „Naszego Kolportera”.

Polecamy Państwu do przeczytania cały numer „Naszego Kolportera”, ze szczególnym wskazaniem na poniższe teksty:

„Prasa promuje szczepienia” – media, a zwłaszcza prasa, są jednym z ważniejszych elementów tej akcji promującej szczepienia przeciw COVID-19 – nie tylko informują, ale też edukują, tłumaczą, wyjaśniają, pomagają przekonać nieprzekonanych.

„Politycy dewastują rynek prasy” – rozmowa z Jerzym Domańskim, redaktorem naczelnym tygodnika „Przegląd”.

„Satyra przegrywa z rzeczywistością” – o przyczynach takiego stanu rzeczy „Nasz Kolporter” rozmawia z Przemysławem Ćwiklińskim, zastępcą redaktora naczelnego „NIE”, i Szczepanem Sadurskim, rysownikiem prasowym i karykaturzystą.

„Staję na głowie” – tym razem gwiazdą numeru jest Borys Szyc, który w serialu „Król” wcielił się w Janusza Radziwiłka.

„Reporter, który zatrzymał wojnę” – Neil Sheehan, zmarły w styczniu br. dziennikarz „The New York Timesa”, w 1971 r. ujawnił tajne dokumenty Pentagonu, co w rezultacie przyspieszyło zakończenie wojny w Wietnamie.

Ponadto: aktualności, krzyżówka, horoskop, porady psychologa, porady prawne.

Przyjemnej lektury!