cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Drugi numer „Elle Man”

elle man 2
Bohaterem okładki wiosenno-letniego wydania „ELLE Man” jest Grzegorz Krychowiak, reprezentant  Polski i kapitan drużyny Sevilla FC. Jest on także uważany za najbardziej stylowego polskiego piłkarza. Ekipa ELLE Man odwiedziła go w Sewilli, gdzie mieszka i pracuje od kilku lat. Piłkarz pozował w pięknej scenerii hiszpańskiego miasta i opowiadał o tym, co uważa za swój sukces  zarówno na boisku, jak i w życiu.
To już drugi numer magazynu „ELLE Man”, skierowanego do świadomych swego stylu i zainteresowanych trendami mieszkańców wielkich miast. Na sezon letni redakcja proponuje czytelnikom obszerną sekcję o dżinsie. Najbardziej demokratyczne ubranie wszech czasów w tym sezonie znów podbija wybiegi. Magazyn podpowiada, jak nosić dżins w zgodzie z trendami, jakie fasony wybierać, z czym zestawiać i jak pielęgnować.
Dlaczego coraz więcej mężczyzn ryzykuje zdrowiem, uprawiając sporty ekstremalne? Jak daleko można przesunąć granice ludzkiej wytrzymałości? O tym można przeczytać w tekście „Ekstremalni” , poświęconym najbardziej wyczynowym polskim sportowcom. Czy idealne kobiety naprawdę są sexy? O swoich fascynacjach i doświadczeniach męsko-damskich rozmawiają z „EM” czterej mężczyźni w różnym wieku, m.in. Jan Nowicki i Szymon Majewski.
W dziale urody o tym, jak wybrać najlepsze perfumy, co warto wiedzieć o męskiej pielęgnacji i co robić, zanim zaczniemy tracić włosy.
Znany bloger Michał Maranda, specjalizujący się w małych browarach rzemieślniczych, pisze o piwnej rewolucji, która dokonuje się w Polsce na naszych oczach. Mamy dość jednakowych, seryjnych piw, poszukujemy autentycznych smaków i piw robionych z pasją. Autor bloga wybiera najciekawsze propozycje małych browarów.
Wyprawa samochodem lub motorem przez Stany Zjednoczone jest podróżniczym marzeniem wielu. Tomek Gorazdowski, dziennikarz radiowej Trójki i podróżnik, w swoim reportażu przekonuje, że amerykańskie kino drogi to nie fikcja, trzeba tylko spróbować.
(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz