cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W majowym numerze „Naszego Kolportera”

Pandemia wszystkim dała się we znaki. Kolejne lockdowny skutkowały zamykaniem wielu sklepów. Wśród placówek, które pracowały bez przerw, były małe punkty, sprzedające prasę. Jak z perspektywy sprzedawców prasy wyglądały minione miesiące? Co zmieniła pandemia w ich pracy? Jak do nowych warunków dostosowali się klienci? O tym wszystkim można przeczytać w artykule „Sprzedaż w dobie pandemii” w majowym wydaniu „Naszego Kolportera”. Numer jest już dostępny.

W majowym „NK” polecamy również:

„Filary wolności” – W 1993 r. Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło 3 maja Światowym Dniem Wolności Prasy. Co roku, tego właśnie dnia, przedstawiciele mediów zwracają uwagę decydentów na znaczenie wolności słowa.

„Groźny układ” – Rozmowa z Wojciechem Bartkowiakiem, zastępcą wydawcy i dyrektorem operacyjnym „Gazety Wyborczej”.

„Ogrody receptą na zdrowie” – Trwająca pandemia bardzo wpłynęła na nasze życie. Tęsknimy za normalnością, spotkaniami z rodziną i znajomymi, podróżami. Ucieczką od tego wszystkiego są ogródki działkowe, których popularność w czasie pandemii eksplodowała, a wraz z nią wzrosło zainteresowanie prasą ogrodniczą.

 „Pobiegać po Marsie” – Cezary Pazura, nazywany królem polskiej komedii równie wiarygodnie wypada w rolach dramatycznych. W serialu „Tajemnica zawodowa” gra uznanego lekarza, ojca, męża, który skrywa wiele tajemnic.

Ponadto: aktualności, historia prasy: dziennik roku dżumy, horoskop, dobre do czytania, porady psychologa, porady prawne oraz krzyżówka.