cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” przed olimpiadą

Lipcowy numer „Naszego Kolportera” został zdominowany przez sport, a to dlatego, że 23 lipca rozpoczynają się XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Do relacjonowania tego największego na świecie sportowego wydarzenia już od kilku miesięcy przygotowują się praktycznie wszystkie światowe media, w tym także oczywiście większość tytułów prasowych. Jak pracują redakcje? Jakie dodatki przygotowują? Czym starają się zaskoczyć czytelników? O tym można przeczytać w artykule „Lato kibiców”, który otwiera lipcowe wydanie „NK”.

Polecamy także:

„Pilnowanie wagi” – Rozmowa z Wojciechem Bartnikiem, ostatnim polskim bokserem z medalem olimpijskim.

„Wakacyjni czytelnicy” – Podczas wakacyjnych urlopów Polacy zdecydowanie chętniej sięgają po prasę i książki. Czytanie kojarzy się większości z nas z formą relaksu i wypoczynku. Co roku, latem w kurortach sprzedaż prasy i książek rośnie.

„Rowerem przez Polskę” – Trzy lata temu, podczas charytatywnego biegu „5-tka dla Bartka” zadebiutowała drużyna biegaczy Kolporter Run. Mniej więcej w tym samym czasie w krakowskim oddziale Kolportera kilku kierowców skrzyknęło się na wyprawę rowerową… do Częstochowy!

„Miejski stwór” – Szczerze przyznaje, że na nowych technologiach zna się tak, jak na szydełkowaniu, czyli w ogóle. Rozmowa z aktorem Pawłem Wilczakiem o przyjaźni, pandemii, tęsknocie za wolnością i zdrowym stylu życia.

A ponadto: aktualności, horoskop, historia prasy, dobre do czytania, porady psychologa, porady prawne oraz krzyżówka.

Przyjemnej lektury!