cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

We wrześniowym „Naszym Kolporterze”

Jednym z negatywnych skutków pandemii koronawirusa jest permanentny stres. Badania pokazują, że depresja dotknęła ok. 1 miliona Polaków, z różnego rodzaju problemami o podłożu psychicznym zmaga się ok. 40 proc. nastolatków. Wiele osób potrzebuje porady psychologów i psychiatrów, z pomocą przychodzi też prasa – wydawcy przygotowują szereg dodatków, wydań specjalnych itp. Temu poświęcony jest artykuł „Psycholog pierwszej potrzeby”, który otwiera wrześniowe wydanie „Naszego Kolportera”.

Polecamy również do przeczytania:

„Prasa dla ucznia” – początek nowego roku szkolnego to czas szczególnie intensywnej pracy dla wydawców i dystrybutorów podręczników, ale także czasopism wspierających edukację, a tych na naszym rynku jest całkiem sporo.

„Dwie dekady polskiego „Newsweeka” – 2 września 2001 r. ukazał się pierwszy numer tygodnika „Newsweek Polska”. Dziś, po dwóch dekadach, to jeden z najważniejszych na polskim rynku prasowym tytułów społeczno-politycznych.

„Rzetelnie o pandemii” – ranking mediów najbardziej rzetelnych w zakresie informowania o pandemii CoViD-19.

„Karta się odwróciła” – Znany z serii serialowej „Nad Rozlewiskiem” oraz jako głos Kaczora Donalda Mariusz Czajka powraca na mały ekran. Już niedługo będziemy mieli okazję zobaczyć go w nowej produkcji TVP „Remiza”.

Ponadto we wrześniowym numerze: nowości z rynku prasowego, prasa na świecie, historia prasy, horoskop, dobre do czytania, porady psychologa, porady prawne oraz krzyżówka.

Udanej lektury!