cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” podsumowuje miniony rok

W styczniowym wydaniu „Naszego Kolportera” redakcja podsumuje 2021 rok na polskim rynku prasowym. Jak radziła sobie prasa w tym szczególnym czasie? Z jakimi problemami musiała się zmagać? Kto odniósł sukces, a kto musiał przełknąć gorzką pigułkę porażki? I jakie rzeczywiście były minione miesiące dla polskiej prasy? O tym wszystkim przeczytają Państwo w artykule „Jeszcze jeden trudny rok…”, który jest głównym  tematem numeru.

W najnowszym wydaniu firmowego miesięcznika polecamy również:

„Trzy dekady poprawiania świata” – Rozmowa z Grzegorzem Zasępą, redaktorem naczelnym grupy „Super Express”.

„Papier na wagę złota” – Stale rosną ceny papieru, który nieoczekiwanie stał się wyjątkowo cennym surowcem.

„Elon Musk Człowiekiem Roku 2021” – Magazyn „Time” przyznał tytuł Człowieka Roku 2021 miliarderowi Elonowi Muskowi. To wyróżnienie przyznawane jest od 1927 r.

„Dziennikarz pod specjalną ochroną” – Międzynarodowy Instytutu Prasy (IPI) wezwał do podjęcia pilnych działań w celu powstrzymania coraz szybszego spadku wolności prasy na całym świecie.

„Grand Press dla najlepszych” – Wręczono nagrody Grand Press za najlepsze materiały dziennikarskie. Andrzej Poczobut z „Gazety Wyborczej” otrzymał tytuł Dziennikarza Roku 2021.

„Każda rola to misja kosmiczna” – Joanna Kulig od momentu, gdy świat zachwycił się jej rolą w filmie Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna”, zasłużyła sobie na status gwiazdy i międzynarodową karierę.

W styczniowym numerze ponadto: nowości z rynku prasowego, prasa na świecie, historia prasy, quiz na Nowy Rok, horoskop, porady psychologa, porady prawne oraz krzyżówka.

Miłej lektury!