cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” z dodatkiem dla najmłodszych

Co prawda najnowszy numer „Naszego Kolportera” ukazuje się już po Dniu Dziecka, nie zmienia to jednak faktu, że czerwiec wielu z nas kojarzy się przede wszystkim z dziećmi. Dlatego artykuł  „Najwierniejsi czytelnicy”, który jest tematem numeru czerwcowego wydania „Naszego Kolportera”, poświęcamy rynkowi prasy dziecięcej. Jak dziś powstają czasopisma dla dzieci? Na co przede wszystkim zwracają uwagę wydawcy? Jak starają się dotrzeć do małych czytelników?

A dla najmłodszych czytelników redakcja – wspólnie z wydawcami – przygotowała specjalny dodatek.

W bieżącym wydaniu polecamy także:

Zrozumieć nastolatka” – Magazyn „Victor Junior” powstał jako młodszy brat czasopism dla młodzieży – „Victora” oraz „Cogito”. W tym roku obchodzi 20 urodziny.

„Czytaj, gotuj, ciesz się smakiem” – Kulinaria to od lat jeden z najpopularniejszych działów tematycznych w prasie – nie tylko poradnikowej. Publikowanie przepisów na smaczne potrawy ma w zasadzie równie długą tradycję, jak sam druk.

Dar prosto z serca” – „Podaruj krew – ratuj życie Amelki” – pod taką nazwą w piątek, 13 maja 2022 roku, odbyła się akcja honorowego oddawania krwi zorganizowana przez firmę Kolporter i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach..

„Jest we mnie dużo przekory” – Rozmowa z aktorką Lidią Sadową, której popularność przyniosły role w serialach „Barwy szczęścia”, „Ranczo”, „Stulecie Winnych” czy „Na Wspólnej”.

„’Babcia’ z Kuby” –  Od 1965 roku do 2006 na łamach kubańskiego dziennika „Granma” ukazało się ponad tysiąc przemówień Fidela Castro. Nic dziwnego, skoro „Granma” do dzisiaj jest organem Komitetu CentralnegoKomunistycznej Partii Kuby.

W czerwcowym numerze ponadto: nowości z rynku prasowego, prasa na świecie, horoskop, quiz dla omnibusów, statystyki prasowe, porady psychologa oraz krzyżówka.

Przyjemnej lektury!