cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” o remontach i pięknych mieszkaniach

„Chcemy mieszkać piękniej” – to tytuł artykułu, który jest głównym tematem sierpniowego wydania „Naszego Kolportera” (wydanie już dostępne). Nieoczekiwanym efektem pandemii i lockdownu był w Polsce prawdziwy boom remontowy. Polacy na potęgę zaczęli naprawiać, zmieniać i upiększać swoje mieszkania, a inspiracji często szukali m.in. w fachowych czasopismach, zajmujących się tematyką aranżacją wnętrz.

W sierpniowym wydaniu polecamy także:

Potrzeba mądrej aktywności” – Aż 65 proc. Polaków deklaruje podejmowanie aktywności fizycznej co najmniej raz w miesiącu – wynika z najnowszej edycji badania MultiSport Index 2022.

„Motoryzacja pełna emocji” – Rozmowa z Adamem Kornackim, redaktorem naczelnym magazynu motoryzacyjnego „EVO”.

Zaplanuj swoją podróż w saloniku” – Wakacje… Wiele osób czeka na nie z utęsknieniem, aby udać się wreszcie na wymarzony urlop. Ci, którzy nie posiadają własnego samochodu lub ze względu na rosnące ceny paliw postanowili go nie wykorzystywać, mogą liczyć na pomoc sprzedawców Kolportera. Wystarczy przyjść do jednego z saloników i skorzystać z planera podróży.

„Polska Marilyn Monroe” – Rozmowa Marią Dębską, jedną z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia.

W sierpniowym numerze ponadto stałe pozycje: nowości z rynku prasowego, prasa na świecie, historia prasy, horoskop, quiz alfabetyczny, statystyki prasowe, porady psychologa oraz krzyżówka.

Przyjemnej lektury!