cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W styczniowym numerze „Naszego Kolportera”

W pierwszym tegorocznym numerze „Naszego Kolportera” redakcja poprosiła przedstawicieli rynku prasowego o ich ocenę i refleksje na temat minionych dwunastu miesięcy. A także zapytała, jakie nadzieje wiążą z nowym, 2023 rokiem. Ich opinie zaprezentowane są w artykule zatytułowanym „Rok, którego nie da się zapomnieć…” – to wiodący materiał styczniowego wydania miesięcznika.

W  najnowszym numerze polecamy również poniższe teksty:

„Nagrody Grand Press rozdane” – Szymon Jadczak, dziennikarz śledczy Wirtualnej Polski, otrzymał tytuł Dziennikarza Roku 2022. Podczas gali, która odbyła się 13 grudnia ub.r. w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie, nagrodzono także laureatów nagród Grand Press za najlepsze materiały dziennikarskie.

„Moda na horoskopy” – Horoskopy – jedna z najstarszych, a zarazem i najpopularniejszych rubryk w prasie – przeżywają swój renesans. Wzrost zainteresowania przewidywaniem własnej przyszłości, ale też szeroko pojętą ezoteryką jest obserwowany na całym świecie od 2020 r., czyli od początku pandemii. Co ciekawe – tego typu zainteresowania deklarują również ludzie młodzi..

„Aktorski awers i rewers” – Tomasz Schuchardt zagrał w głośnym filmie „Jesteś Bogiem”. Dekadę później możemy go oglądać w mocnych produkcjach filmowych i telewizyjnych, a różnorodność ról, w jakich jest obsadzany pozwala mu w pełni zaprezentować warsztat aktorski.

„Gazeta ze zdjęcia” – Historia włoskiego dziennika „La Repubblica” jest niedługa, ale burzliwa.  Duży udział w zwiększeniu poczytności „La Repubbliki” miało zdjęcie porwanego przez terrorystów polityka Aldo Moro.

W styczniowym wydaniu do przeczytania ponadto: nowości z rynku prasowego, prasa na świecie, horoskop, quiz alfabetyczny, porady psychologa oraz krzyżówka.

Przyjemnej lektury!