cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W styczniowym wydaniu „Elle”

elle 1 2016
Gwiazdą okładki styczniowego „Elle” jest Anna Jagodzińska, polska top modelka, ulubienica największych światowych projektantów i fotografów. Prezentuje najnowsze kolekcje sezonu i opowiada o tym, jak łączy karierę modelki w Nowym Jorku z prowadzeniem wegańskiej restauracji w Warszawie. Najnowszy numer już w sprzedaży.
Numerem styczniowym „Elle” rozpoczyna cykl prezentacji najlepszych rodzimych marek i projektantów. Przekonuje, że w modzie nad Wisłą dzieją się prawdziwe cuda. Udowadnia to piękną sesją, w której para modeli prezentuje wyłącznie polskie kolekcje, i serią artykułów, w których styliści i redaktorzy opowiadają o swoich ulubionych markach.
W styczniowym „Elle” także:

  • na co warto czekać w nowym roku – Redakcja typuje najważniejsze wydarzenia w kulturze, modzie i urodzie: głośne filmy, ważne książki, koncerty i płyty wielkich gwiazd, trendy w modzie i gorące zjawiska w urodzie.
  • jaką wartość może mieć życie w pojedynkę – w tekście „Między związkami”.
  • w cyklu „Układ idealny” czytelnicy poznają jednego z najbardziej uznanych reżyserów młodszego pokolenia Jana Klatę i jego żonę, scenografkę Justynę Łagowską.

W dziale urody redakcja poleca nowe sklepy internetowe specjalizujące się w wegańskich kosmetykach, pokazuje, jak narysować idealną kreskę i jak na zawsze pożegnać się z cukrem.
(na podstawie informacji Burda Media)
 

Dodaj komentarz